výstavy 

Winter Art Mix 2020, Julien van Middendorp, In DoubleTree by Hilton, Bratislava, SK
14/01/2020 - 08/03/2020

Kurátorka a galeristka Ľudmila Pašková úspešne organizuje od roku 2010 výstavy a medzinárodné sympóziá na území SR a ČR.


Vytvorila projekt „OFFICE GALLERY“, ktorého hlavnou myšlienkou je prinášať umenie do moderných administratívnych priestorov, hotelov, škôl, divadiel a tak bližšie k ľudom.
Vplyv umenia na prostredie, v ktorom trávime väčšinu dňa, je žiaľ dnes často podceňovaný, ako vysvetľuje Ľudmila Pašková

 

„Som presvedčená, že obrazy a sochy vsadené do pracovného prostredia pozitívne vplývajú na ľudí – nie len na ich náladu, ale aj na výkon – a zároveň pomáhajú medzi nimi otvárať dialóg“. Milovníčka moderného umenia Ľudmila Pašková zastupuje početné množstvo uznávaných slovenských, ako aj zahraničných výtvarníkov.

PALM ART MIX "Továrna na zázraky", Julien van Middendorp, Galerie pod Palmovkou

06/01/2020 - 15/02/2020

Galerie pod Palmovkou otevírá nový výstavný rok 2020 společnou výstavou 22 výtvarníků z České republiky, Slovenské republiky, Německa, Holandska a Rakouska.

 

Renomovaní výtvarníci tvořili svá díla na téma Továrna na zázraky a věříme, že se jim podařilo přenést kouzelnou atmosféru tohoto tématu na jejich plátna.

„Továreň na zázraky, nik ju nevidel, počuť o nej len myšlienky na vieru, inak je, zakrytá pochabosťou našej duše, bez možnosti vidieť továreň na zázraky, je tu niekde, za horami, za dolami v prítmí nedostatku vody pre umytie štetcov a špachtlí, niekde skrytá, a nečaká na nič, ……“

Robert De Naso - Polansky

"Living colour"
Julien van Middendorp,
BB Centrum Alpha

23/09/2019 - 03/11/2019

Přijmete pozvání na výstavu výběru výtvarných děl současného nizozemského malíře Juliena van Middendorpa.

 

Julien se zaměřuje na abstrakci. Inspiraci pro svá díla nachází na ulicích, což jeho stylu dodává organickou dynamiku. Pracuje se základními barvami v pečlivě promyšlených plánech. Jeho olejomalby zaujmou kompozicí a zářivou barevností.

 

Již několik let žije a pracuje v Praze. Zdejší kulturní prostředí je pro něj svěžím zdrojem inspirace a již o pár dnů si můžete prohlídnout výběr z jeho tvorby právě z Prahy.

Galerie ART LINEA
Julien van Middendorp,
Irina Larionová 
a Vladimír Kysela

12/09/2017 - 30/09/2017

Cílem výstavy „Krásné umění 21. století“ je představit díla současných umělců široké veřejnosti. Jde o prodejní výstavu s mezinárodní účastí.

 

Mezi vystavovanými budou i naši malíři Jules van Middendorp a Irina Larionová a taky i fotograf Vladimír Kysela.

Na výstavě budete mít možnost vidět díla dalších zvučných jmen, jako například Natalia Sopr, Monti Kubrik, Josef Edvard Gregor, Miroslav Šimáček a Renier Rodriguez.  

Ateliér ART Fest
Julien van Middendorp
a Vladimír Kysela

06/09/2017 - 06/11/2017

Cílem veletrhu bylo představit dílo současných umělců široké veřejnosti, která tak dostane jedinečnou šanci zakoupit si originální umělecká díla za dostupnou cenu. 

 

Umělci získali prostor prezentovat svá díla široké veřejnosti a příležitost navázat profesní kontakty s kolegy a se zástupci uměleckých galerií z celé republiky i ze zahraničí.

 

Galeristům akce nabídla inspiraci a kontakty na zajímavé umělce, které mohou prezentovat ve svých galeriích. Prodejní část veletrhu doplnili výrobci a prodejci výtvarných potřeb, zástupci uměleckých škol i organizátoři uměleckých kurzů. Součástí akce bude zajímavý doprovodný program.

© 2017 by Gallery van Middendorp. Proudly created with Wix.com 

Biskupská 5, Praha 1, 110 00

  • White LinkedIn Icon
  • Facebook Clean