top of page

 výstavy 

The GOLD LIST Award “Top Contemporary Artists of Today”, Art Market Magazine 

 

10/2021 

Certifikát výjimečnosti za jedinečný umělecký styl a špičkové technické výsledky ve světě současného umění, NA POROTNÍM PANELU:

DAFNA NAVARRO | MIGUEL BERMUDEZ | DR. IDA SALAMON | JOSÉ JEULAND | PAULA SOITO

Specialní vydání časopisu Art Market Magazine pod názvem Gold List of Top Emerging Artists of the Today je distibuovaný mezinárodně v tištěné i elektronické podobě. na majitelé art galerií, muzeí, kurátoři,sběratelé umění, investoři a lidé, kteří tvoří současný umělecký průmysl.

Gold-List-Award_Julien-van-Middendorp.jpg
Colorful Minimalist Art Exhibition Invitation Facebook Post (2).png
“Reactive Mind“
ART 47, Praha 1, Česko

5/3/2024 - 26/3/2024

Solo výstava Juliena van Middendorpa pod názvem "Reactive Mind" se koná v privátní galerii ART 47 v centru Prahy. 
 

Výstavu je možné si prohlédnout v úterý a čtvrtek od 16:30 hod nebo během víkendu v časech od 11 hod nebo od 16 hod. Na výstavu je nutné se zaregistrovat. Prosím vyberte si svůj termín prostřednictvím odkazu: Gallery van Middendorp - Exhibitions Events in Prague | AllEvents

Plakat Julien van Middendorp.jpg
“Individual Thought Patters” Galerie U Zlatého Kohouta, Praha 1, Česko

 

1/6/2021 - 28/6/2021

Solo výstava Juliena van Middendorpa v galerii v centru Prahy pod názvem "Individual Thought Patterns" představu víc stylu jeho tvorby. 

Julien van Middendorp je nizozemský abstraktní malíř, který se zaměřuje na velkoformátové olejomalby, v nichž se živly barev propojují do vzájemných vztahů a vytvářejí myšlenky, představy a sdělení. ​Dílo Juliena van Middendorpa stojí na dokonale promyšlené kompozici a užití základních barev.

"Spring Open Exhibition 2021", The Absent Gallery, Anglicko

 

19/03/2021 - 16/05/2021

Galerie Absent je přímou odpovědí na pandemii Covid-19. Byla vytvořena, aby pomohla a podpořila umělce a galerie v této obtížné době tím, že poskytuje platformu pro sdílení a propagaci jejich uměleckých děl pomocí virtuálních 3D výstav a technologie rozšířené reality.

SPRING OPEN CALL obdržal příspěvky od 2D a 3D umělců z celého světa. Přes 1 700 uměleckých děl bylo zasláno ze všech koutů světa a po pečlivém výběru bylo vybráno 130 kusů a zavěšeno na této vzrušující výstavě. Této výstavy se účastní více než 80 umělců. Výstavu sledujte na odkazu:https://theabsentgallery.co.uk/main-gallery/ 

Spring open call.PNG
poster banner.PNG
“Kromatic@rt” M.A.D.S. Milano International Art Exhibition, Itálie

 

22/1/2021 - 5/2/2021

Koncept připravili kurátoři Erika Gravante - vystudovala produktový design, magisterský titul vizuální merchandising - a Federica D’Avanzo - vystudovala umělecký management.

"Každý člověk má svou vlastní barvu, odstín, jehož světlo teče jen po obrysech těla. Něco jako svatozář. Jako na obrázcích viděných proti světlu.“

 

(Haruki Murakami)

Chcete-li se dozvědět víc informací o výstavě , klikněte na tento odkaz: https://www.madsmilano.com/product-page/kromatic-rt

"Welcome 2021" Online Exhibition, Israeli Art Market, Izrael


1/1/2021 - 1/3/2021

Israeli Art Market Online Gallery nabízí nejrozsáhlejší sbírku současného umění a judaiky pocházející z Izraele a z celého světa. Připojte se k nám na novoroční výstavě, oslavě desítek umělců a stovek uměleckých děl.


Israeli Art Market Gallery je součástí větší společnosti Art Market - Global Media Company, která také vydává dva populární umělecké časopisy: International Art Market Magazine a Lens Magazine for Fine Art Photography.


Chcete-li se dozvědět víc informací o výstavě, klikněte na tento odkaz: https://www.israeliartmarket.com/product-category/2021-new-year-exhibition/

story.jpg
banner na web (2).jpg
"Vianočný Art Mix 2020",
BC Kerametal Office Gallery, Bratislava, Slovensko

 

27/11/2020 - 1/2/2021

Byznys Centrum Kerametal (původní název budova Chemapol) je byznys centrum v Bratislavě na Jašíkové ulici 2, v městské části Ružinov.

Sídli tu například Bratislavská Regionální Komora SOPK, TÜV SÜD Slovakia, KERAMETAL a jiné významné společnosti. Do projektu „OFFICE GALLERY“ se BC Kerametal zapojil v roku 2016. Od té doby v prostorech vystavilo své díla desítky umělců.

“10. výročí "Open"” Light Space & Time, Online Art Výstava, Palm Springs, USA

 

1/11/2020 - 30/11/2020

Světová galerie Light Space & Time se sídlem v Palm Springs oslavila své 10. výročí online výstavou „Open“. V říjnu 2020 se konala mezinárodní online umělecká soutěž. Galerie obdržela a hodnotila 1 004 příspěvků z 35 různých zemí. Galerie  Galerie předala ocenění 15 nejlepším umělcům a také ocenění Special Merit a Special Recognition. Jedním z vítězů je Julien van Middendorp s obrazem „Space Dementia“.

 

Online výstava umění „10. výročí“ je přístupná online na tomto odkazu: https://www.lightspacetime.art/open-art-exhibition-2020-painting-other-media

10th Open SR Awrd Certificate - Julien v
“Abstract MY World”
Art Exhibition, Tall Sequoia Gallery, Toronto, Kanada 

 

1/9/2020 - 31/9/2020

Honourable Mention Certificate Julien Va

Online Art galerie Tall Sequoia Gallery se sídlem v kanadského Toronta, uspořádala v září výstavu umění a fotografie „Abstract MY World“. Tato výstava představuje umění a fotografii 114 umělců a fotografů z 28 zemí světa.

 

Jedním z 12 vítězů je Julien van Middendorp s obrazem „The Fragile Art of Existence“.

Objektivem našeho oka jako abstraktních umělců a fotografů vidíme svět jinak. Svět se stává tvary a barvami, kombinacemi geometrických obrazců a linií různých velikostí a vzorů, vše organizováno způsoby, které k nám, zdánlivě chaotické, ve skutečnosti mluví.

Výstavu můžete sledovat tu: https://tallsequoiagallery.com/abstract-my-world-art-photography-show/

“10. výročí” Light Space & Time, Online Art Výstava, Palm Springs, USA

 

25/7/2020 - 2/10/2020

Svoje desetileté působení oslavila Art galerie Light Space & Time se sídlem v Palm Springs online výstavou. Galerie obdržela příspěvky od 30 různých zemí. Celkově se do předvýběru přihlásilo 2 129 uměleckých děl. Jedním s oceněných je i Julien van Middendorp s obrazem “Think Line between Love and Hate”.

Chcete-li přejít na galerijní výstavu „„10. výročí“, klikněte na tento odkaz: https://www.lightspacetime.art/10th-anniversary-online-art-exhibition-2020/

SR - 10th Anniversary - Julien van Midde
FB pozvanka Audi.jpg
"Letný ArtMix 2020",  Audi Exklusive Gallery Bratislava, Slovakia

 

2/7/2020 - 8/9/2020

Audi Exclusive Gallery je unikátne miesto, kde sa spája interiér luxusných priestorov, štýlový dizajn automobilovej značky Audi a nadanie zobrazené prostredníctvom krásnych diel slovenských a zahraničných umelcov.


Novému jedinečnému projektu Audi Exclusive Gallery otvorilo brány Audi Centrum Bratislava v júni 2012. 

"Letný Art Mix 2020",
BC Kerametal Office Gallery, Bratislava, Slovakia

 

26/6/2020 - 30/8/2020

Byznys Centrum Kerametal (původní název budova Chemapol) je byznys centrum v Bratislavě na Jašíkové ulici 2, v městské části Ružinov.

Sídli tu například Bratislavská Regionální Komora SOPK, TÜV SÜD Slovakia, KERAMETAL a jiné významné společnosti. Do projektu „OFFICE GALLERY“ se BC Kerametal zapojil v roku 2016. Od té doby v prostorech vystavilo své díla desítky umělců.

Letný_Art_Mix_BC_Kerametal_zkracene.jpg
“Tvorba v izolácii” Light Space & Time, Online Art Výstava, Palm Springs, USA 

 

15/5/2020 - 15/7/2020

Online umělecká výstava „Vytvořeno v izolaci“, organizovaná Art galerii Light Space & Time se sídlem v Palm Springs, se zaměřila na aktuální dění, na prezentaci tvorby během pandemie coronavirů.

 

Galerie obdržela příspěvky od 30 různých zemí a také příspěvky od 35 různých států a okresu Columbia. Celkově bylo do této soutěže o umění přihlášeno 1 189 příspěvků.

 

Jedním s oceněných je i Julien van Middendorp s obrazem “Walk of life”.

Chcete-li přejít na galerijní výstavu „Vytvořeno v izolaci“, klikněte na tento odkaz: https://www.lightspacetime.art/created-in-isolation-art-exhibition-2020-painting-other-media/

Created in Isolation SR Certificate - Ju
"Zimní Art Mix 2020",
In DoubleTree by Hilton, Bratislava, Slovensko
14/01/2020 - 08/03/2020

Aktivity kurátorky a galeristky Ľudmily Paškové se pomalu rozšiřují přes hranice Slovenska. Od roku 2010 úspěšně organizuje výstavy a mezinárodní sympózia na Slovensku i v zahraničí.

Vytvořila projekt „OFFICE GALLERY“, kterého hlavní myšlenkou je přinášet umění do moderních administrativních prostor, hotelů, škol, divadel, a tak přiblížit umění lidem.
Vplyv umění na prostředí, v kterém trávíme většinu dne, je dnes často podceňovaný.

„Jsem přesvědčená, že obrazy a sochy vsazené do pracovního prostředí pozitivně vplývají na lidi – na jejich náladu ataky na výkon – a zároveň pomáhají mezi nimi otevírat dialog,“ vysvětluje Ľudmila Pašková. Milovnice moderního umění Ľudmila Pašková zastupuje početné množství uznávaných slovenských a zahraničních výtvarníků.

ArtMix 2020 plagatA3 (1).jpg
PalmArt Plagat 700x1000.jpg
"Továrna na zázraky" PALM ART
Galerie pod Palmovkou,
Praha, Česko

 

06/01/2020 - 15/02/2020

Galerie pod Palmovkou otevírá nový výstavný rok 2020 společnou výstavou 22 výtvarníků z České republiky, Slovenské republiky, Německa, Holandska a Rakouska.

 

Renomovaní výtvarníci tvořili svá díla na téma Továrna na zázraky a věříme, že se jim podařilo přenést kouzelnou atmosféru tohoto tématu na jejich plátna.

„Továreň na zázraky, nik ju nevidel, počuť o nej len myšlienky na vieru, inak je, zakrytá pochabosťou našej duše, bez možnosti vidieť továreň na zázraky, je tu niekde, za horami, za dolami v prítmí nedostatku vody pre umytie štetcov a špachtlí, niekde skrytá, a nečaká na nič, ……“

Robert De Naso - Polansky

"Living colour", Solo výstava Julien van Middendorp,
BB Centrum Alpha, Praha, Česko

 

23/09/2019 - 03/11/2019

Přijmete pozvání na výstavu výběru výtvarných děl současného nizozemského malíře Juliena van Middendorpa.

 

Julien se zaměřuje na abstrakci. Inspiraci pro svá díla nachází na ulicích, což jeho stylu dodává organickou dynamiku. Pracuje se základními barvami v pečlivě promyšlených plánech. Jeho olejomalby zaujmou kompozicí a zářivou barevností.

 

Již několik let žije a pracuje v Praze. Zdejší kulturní prostředí je pro něj svěžím zdrojem inspirace a již o pár dnů si můžete prohlídnout výběr z jeho tvorby právě z Prahy.

Výstava_Julien_van_Middendorp_Living_cou
"Krásne umění 21. století", Galerie ART LINEA,
Praha, Česko
12/09/2017 - 30/09/2017

Cílem výstavy „Krásné umění 21. století“ je představit díla současných umělců široké veřejnosti. Jde o prodejní výstavu s mezinárodní účastí.

 

Mezi vystavovanými budou i naši malíři Jules van Middendorp a Irina Larionová a taky i fotograf Vladimír Kysela.

Na výstavě budete mít možnost vidět díla dalších zvučných jmen, jako například Natalia Sopr, Monti Kubrik, Josef Edvard Gregor, Miroslav Šimáček a Renier Rodriguez.  

"Ateliér ART Fest",
Průmyslový palác Holešovice,
Praha, Česko

 

06/09/2017 - 06/11/2017

Cílem veletrhu bylo představit dílo současných umělců široké veřejnosti, která tak dostane jedinečnou šanci zakoupit si originální umělecká díla za dostupnou cenu. 

 

Umělci získali prostor prezentovat svá díla široké veřejnosti a příležitost navázat profesní kontakty s kolegy a se zástupci uměleckých galerií z celé republiky i ze zahraničí.

 

Galeristům akce nabídla inspiraci a kontakty na zajímavé umělce, které mohou prezentovat ve svých galeriích. Prodejní část veletrhu doplnili výrobci a prodejci výtvarných potřeb, zástupci uměleckých škol i organizátoři uměleckých kurzů. Součástí akce bude zajímavý doprovodný program.

bottom of page